ESKİŞEHİR HABERLERİ

Büyükşehir İlçelerde Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor

IHA
01.10.2015 - 15:54Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR İLÇELERDE ALT YAPI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

IHA

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) Sivrihisar ilçesindeki Yenice deposu ve Saat Kulesi deposu arasındaki hat yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
ESKİ Genel Müdürlüğü, ilçelerde alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Sivrihisar, Yenice deposu ile Saat Kulesi deposu arasında hat üzerinde kayıp ve kaçak oranının fazla olması, hattın Sivrihisar ilçesinde bulunan kilisenin restorasyon çalışması ile kilise alanı içerisinde kalması nedeniyle su boru hatları yenileme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Yenice deposu ve Saat Kulesi depo giriş ve çıkışlarının yenileme çalışmaları da tamamlandı. 620 metre mesafede projeye uygun olarak yapılan çalışmada mevcut hat 225’lik hat ile değiştirildi. ESKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri konu ile ilgili yaptıkları açıklamada Sivrihisar, ilçesindeki alt yapı çalışmalarını kısa sürede tamamlayacaklarını ifade ettiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Büyükşehir İlçelerde Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 15 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir İlçelerde Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:06
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  15:28
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:17
Sayfa Başı