MANİSA HABERLERİ

Büyükşehir Gönülleri Fethediyor

IHA
06.08.2015 - 13:11Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ALAŞEHİR’DE İBRAHİM YOLTAŞ’A, DEMİRCİ İLÇESİNDE HALİME GEDİK VE MUSTAFA TEMİZ’E AKÜLÜ ARAÇ HEDİYE ETTİ. KENDİLERİNE GÖSTERİLEN İLGİDEN MUTLULUK DUYDUKLARINI İFADE EDEN VATANDAŞLAR, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’E TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ.

IHA

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla il genelinde yaşayan her vatandaşın en iyi hizmeti alması için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir’de İbrahim Yoltaş’a, Demirci ilçesinde Halime Gedik ve Mustafa Temiz’e akülü araç hediye etti. Kendilerine gösterilen ilgiden mutluluk duyduklarını ifade eden vatandaşlar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin gösterdiği ilgi ve yardımlarla engelli vatandaşlar toplum akışına dahil ediliyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün, her vatandaşın sosyal hayata katılımını amaçladığını belirten Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci ihtiyaç sahiplerine yapılan tespitler sonucu akülü araç hediye ettiklerini belirtti. Çevirmeci, Alaşehir ilçesinde Koordinatör Şube Müdürü Mustafa Aksakal ile birlikte yürüme ve konuşma engeli olan İbrahim Yoltaş’a akülü tekerlekli sandalyeyi teslim ettiklerini söyledi. Yoltaş’ın mutluluktan ağladığını belirten Çevirmeci, Büyükşehir Belediyesi’nin engelli vatandaşlara yönelik organizasyonların her zaman içerisinde olacağını söyledi.
DEMİRCİ DE MUTLU OLDU
Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Demirci’de de tespitler sonucu iki engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalyenin hediye edildiğini söyledi. Demirci Koordinatör Şube Müdürü Kazım Aysan’la birlikte vatandaşları ziyaret eden Çevirmeci, İcikler Mahallesinde ikamet eden Halime Gedik ve ailesiyle uzun süre sohbet etti. Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine destek olarak büyük mutluluk yaşattığını söyleyen Halime Gedik, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Daha sonra Demirci Koordinatörlüğü’nde Mustafa Temiz isimli vatandaşa da akülü tekerlekli sandalye armağan edildi. Temiz de kendisine gösterilen ilgi dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Büyükşehir Gönülleri Fethediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Gönülleri Fethediyor haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  06:10
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  18:02
 • Yatsı
  19:32
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı