ANKARA HABERLERİ

Büyükşehir’den “Ela Kiraz” Açıklaması

IHA
30.10.2015 - 12:16Son Güncelleme :
Büyükşehir’den “Ela Kiraz” Açıklaması
IHA

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkan Gökçek’in eski danışmanı olduğu iddiasıyla çeşitli twitler atan Ela Kiraz isimli kişinin hiçbir zaman Başkan Gökçek’in danışmanlığını yapmadığı, şu anda da belediye ile ilişiğinin bulunmadığını açıkladı.
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, bugün bazı yayın organlarında ve sosyal medyada "Başkanın Eski Danışmanı" olduğu bildirilen Ela Kiraz isimli kişinin attığı twitlere yer verildiği belirtilerek şöyle denildi: “Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eski danışmanı olduğu iddia edilen ve sosyal medya hesabından attığı çeşitli twitlerle gündeme gelen Ela Kiraz isimli kişi, hiçbir zaman Başkan Gökçek’in danışmanlığını yapmamıştır. Söz konusu kişi, 13.02.2013 tarihinde sözleşmeli tekniker olarak işe girmiş daha sonra 23.07.2014 tarihinde belediyemizden istifa ederek ayrılmıştır. Bu kişi kesinlikle Başkan Melih Gökçek’in danışmanlığında bulunmamıştır. Şu anda da Ela Kiraz’ın belediyemizle hiçbir ilişiği bulunmamaktadır."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Büyükşehir’den “Ela Kiraz” Açıklaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir’den “Ela Kiraz” Açıklaması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı