MUĞLA HABERLERİ

Büyükşehir’den Dalaman’a Tenis Kortu

IHA
28.10.2015 - 14:12Son Güncelleme :

DALAMAN EGE MAHALLESİNE İKİ TENİS SAHASI YAPILACAK.

IHA

Muğla Büyükşehir Belediyesine Dalaman Belediyesi tarafından tahsis edilen Ege Mahallesindeki alana iki adet tenis kortu yapımına başlanıyor. 28 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilen ihale sonucu yüklenici firma ile sözleşme imzalanarak yer teslimi yapıldı. Dalaman Ege Mahallesine yapılacak tenis kortlarının hizmete girmesi ile Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılacak temel eğitim çalışmalarıyla daha çok vatandaşın tenis sporuna ilgi duyması hedefleniyor.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkan V. Ali İnan konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Tenis kortlarımızın yapımında bize her türlü desteği veren Dalaman Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Şaşmaz’ a ve onun nezdinde emeği geçen tüm personele teşekkür ediyor, Kortlarımızın Dalaman’dan yetişecek başarılı tenisçilere vesile olmasını diliyorum.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Büyükşehir’den Dalaman’a Tenis Kortu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir’den Dalaman’a Tenis Kortu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı