KOCAELİ HABERLERİ

Büyükşehir Bilgievleri Model Oldu

IHA
11 Ekim 2015 - 11:10Son Güncelleme : 11 Ekim 2015 - 11:11

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRE BAŞKANI DR. ALİ YEŞİLDAL, BİLGİEVLERİ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri personeli, yeni eğitim öğretim döneminde toplantıda buluştu.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri’nde yeni eğitim öğretim döneminin ilk toplantısı, tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi. Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Dr. Ali Yeşildal, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri’nin ülke çapında gerçekleştirilen benzer projeler için model olarak kabul edildiğini belirtirken, Bilgievleri’nin artık marka olduğunun da altını çizdi.
Bilgievleri personeli ile yapılan yeni dönem değerlendirme toplantısında personeline seslenen Yeşildal, “Bilgievleri’nde geçmiş dönemlerde yapılan çalışmalardan, faaliyetlerden öğrenci ve velilerin memnun kaldıkları söyleyebiliriz. Bu durum da, yeni dönemde öğrenci ve velilerin beklentilerin yüksek olmasına sebebiyet veriyor. Bizler de bu beklentileri boşa çıkarmayıp, işimize dört elle sarılmalıyız ve yeni projelerle Bilgievleri’ni zirvede tutmalıyız” dedi.
Bilgievlerinde yapılan işlerin belediyenin yaptığı diğer işlere aynı tutulmaması gerektiğini belirten Yeşildal, “Bilgievleri’nde çocukların hayatlarına dokunuyoruz, onları güzel bir gelecek için hazırlamaya çalışıyoruz. İnsan yetiştirmek önemli bir sorumluluktur. O yüzden üzerimizdeki bu zor görev için tüm personelimiz dikkatli ve hassasiyetli olması gerekir” dedi.
Bilgievleri projesinin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime ve insana önem verdiğinin göstergesi olduğunu belirten Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Dr. Ali Yeşildal, “Yollar, köprüler yapılıyor. Bunların bozulması ve eskimesi halinde onarılıp bakımlarının yapılması ya da yenisinin yapılması mümkündür, ancak konu insan olunca geri dönüşü yoktur. Dolayısıyla insana yapılan yatırım en önemli yatırımdır. Fakat tüm bunların küçük yaşta yapılması gerekir. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm bunların farkındayız ve Bilgievleri projesi ile insana, gençliğe ve yeni yetişecek nesle sahip çıkıyoruz” şeklinde konuştu.
Personelle birlikte, geride bırakılan eğitim dönemini değerlendiren Yeşildal, Bilgievleri’nin, her dönem olduğu gibi yeni dönemde de yeni projelerle markanın değerini arttırarak devam etmesi gerektiğini belirtirken sözlerine şöyle devam etti: “Bu yaz tatilinde Bilgievleri’nde kayıtlı öğrencilere yönelik gerçekleştirilen, eğitici ve eğlenceli faaliyetlerin bulunduğu ’yaz etkinlikleri’ programı başarıyla sonuçlanarak hedefine ulaşmıştır.”
Yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür eden Yeşildal, daha sonra Bilgievleri personeli ile toplu fotoğraf çekildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Büyükşehir Bilgievleri Model Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Ekim 2015 tarihinde saat 11 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Bilgievleri Model Oldu haberi güncellenecektir.

  KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:22
  • Guneş
   06:12
  • Öğle
   13:14
  • İkindi
   16:59
  • Akşam
   19:54
  • Yatsı
   21:29
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı