BURSA HABERLERİ

Büyükşehir Belediyespor Kulübünde kano branşı için sporcu seçimi

AA / Ömer Erim Baştımar
24.02.2016 - 14:20Son Güncelleme :
Büyükşehir Belediyespor Kulübünde kano branşı için sporcu seçimi
AA / Ömer Erim Baştımar

BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, kano branşı altyapısını sporcu seçmeleriyle kuvvetlendirdi.

Kulüpte, kano branşı altyapısını güçlendirmek ve Bursa'yı kano branşında daha iyi temsil edebilmek için sporcu seçmeleri yapıldı.

12-16 yaşlarında 132 kano sporcusunun katıldığı seçmelerde, sporcular bir yandan eğitim alırken bir yandan da hünerlerini sergiledi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kano Branşı Antrenörü Deniz Korkmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, seçmeler sonucu 32 sporcuyu altyapıya dahil ettiklerini bildirdi.

Korkmaz, Hüdavendigar Kent Parkı Kano Parkı’nın Bursa’daki sporseverler ve bu sporla ilgilenenler için büyük fırsat olduğunu belirterek, "Gelecekte Bursa’ya ve Büyükşehir Belediyespor Kulübüne Türk kano sporu adına fayda sağlayacak isimleri kadrolarımıza kattık" ifadesini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Büyükşehir Belediyespor Kulübünde kano branşı için sporcu seçimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 14 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Belediyespor Kulübünde kano branşı için sporcu seçimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı