MANİSA HABERLERİ

Büyükşehir Belediyesinden İlçelere Eğitim Hizmeti

IHA
01.09.2015 - 12:38Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN VE DAR GELİRLİ AİLELERİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM İMKANI SUNAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EĞİTİM MERKEZİ, İLÇELERDEKİ EĞİTİM ATAKLARINA BAŞLADI. BU PROJE KAPSAMINDA TURGUTLU’DA 12 DERSLİK KAPASİTELİ KURSUN AÇILDIĞI ÖĞRENİLDİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren ve dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi, ilçelerdeki eğitim ataklarına başladı. Bu proje kapsamında Turgutlu’da 12 derslik kapasiteli kursun açıldığı öğrenildi. 6 Ekim’de eğitim sürecine başlayacak olan kurs kayıtlarının Büyükşehir Belediyesi Turgutlu hizmet binasında 2 Ekim tarihine kadar süreceği belirtildi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi kurslarını 17 ilçeye yayma projesi kapsamında Turgutlu’da 12 derslikli MABEM Kursu açıldı. Dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkanı sunan ve birçok öğrencinin sınavlardan başarılı sonuçlar almasında büyük payı olan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi’nin Turgutlu’da açılan 12 derslik kapasiteli kurs kayıtları başladı. Eğitimin il genelinde daha kaliteli ve seçenekleri olan bir yapısı olması gerektiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu’da açılan MABEM kurslarının Turgutlulu öğrencilerin başarıya doğru gitmesinde payı olacağına inandığını belirtti. Turgutlu ilçesinde MABEM kurslarına büyük ilgi gösterilirken, kayıt için gelen öğrenci ve veliler bu fırsatı sunduğu için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Kurs Kayıtları Büyükşehir Turgutlu hizmet binasında TEOG, YGS VE LYS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik açılan Turgutlu MABEM kurs kayıtlarının Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Hizmet Binasında 2 Ekim tarihine kadar devam edeceği ve kapılarını 6 Ekim tarihinde eğitime açacağı belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Büyükşehir Belediyesinden İlçelere Eğitim Hizmeti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Eylül 2015 tarihinde saat 12 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Belediyesinden İlçelere Eğitim Hizmeti haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:11
 • Öğle
  13:14
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:30
Sayfa Başı