MERSİN HABERLERİ

Büyükşehir Belediyesi’nden Mükemmellik Adımları

IHA
28 Eylül 2015 - 15:13Son Güncelleme : 28 Eylül 2015 - 15:14

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EFQM 'MÜKEMMELLİKTE KARARLILIK' ÖDÜLÜNÜ ALMAK İÇİN ÇALIŞMALIRINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR.

IHA

Mersin Büyükşehir Belediyesi EFQM (European Foundation Quality Management-Avrupa Kalite Yönetim Vakfı) ‘Mükemmellikte Kararlılık’ ödülünü almak için çalışmalarına devam ediyor.
TS EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni alma başarısını elde eden Mersin Büyükşehir Belediyesi Mükemmellikte Kararlılık ödülünü de almayı hedefliyor. Bu doğrultuda Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde görevli olan 198 personele KALDER eğitimcileri 80 saat’lik EFQM Mükemmellik Modeli Temel Eğitimi verdi.
Edinilen bilgiye göre, EFQM Mükemmellik Modeli, bir kurumun kuvvetli yönlerini, iyileştirmeye açık alanlarını, diğer kurumlarla karşılaştırıldığında ne durumda olduğunu, kurumun kaynaklarını hangi alanlara yoğunlaştırılacağını, vatandaşın, toplumun ve çalışanların memnuniyetini sağlayacak, uzun vadeli başarı elde etme ve bunları sürdürülebilme becerisini artırmayı amaçlıyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, ekim ayı içerisinde verilecek ödül için EFQM Mükemmellik Modeli “Mükemmellikte Kararlılık” başvurusunu gerçekleştirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Büyükşehir Belediyesi’nden Mükemmellik Adımları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 15 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Belediyesi’nden Mükemmellik Adımları haberi güncellenecektir.

  İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:20
  • Guneş
   06:12
  • Öğle
   13:18
  • İkindi
   17:05
  • Akşam
   20:03
  • Yatsı
   21:40
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı