SAKARYA HABERLERİ

Büyükşehir Belediyesi’nden Dolandırıcı Uyarı

IHA
26.10.2015 - 11:25Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN GENEL SEKRETER KARDAN AÇIKLAMASI

IHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan’ın adı kullanılarak iş adamlarından para istendiği bilgisi üzerine Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama yapıldı. Konunun Emniyet Müdürlüğü’ne bildirildiği belirtildi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan’ın adı kullanılarak, iş adamlarından para talebinde bulunulduğu bilgisi tarafımıza ulaşmıştır. Bu bilgi üzerine konu Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmiş ve yasal süreç başlatılmıştır. Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi’nde görevli herhangi bir bürokrat adına hiç kimseden herhangi bir talepte bulunulmamıştır. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde konunun Büyükşehir Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmesi gerektiğini kamuoyuna saygıyla arz ederiz” ifadelerine yer verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Büyükşehir Belediyesi’nden Dolandırıcı Uyarı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Belediyesi’nden Dolandırıcı Uyarı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı