ANTALYA HABERLERİ

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Evrim ,Urumçi’de

IHA
24.07.2015 - 16:02Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI İBRAHİM EVRİM, FUARIN HAYLİ YARARLI GEÇTİĞİNİ BELİRTTİ.

IHA

Antalya’nın Çin’deki kardeş şehri Urumçi’yi ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim, İpek Yolu üzerindeki kentlerle işbirliği olanaklarını araştırdı.
Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim, İpek Yolu Ekonomi Kuşağı üzerindeki şehirler arasındaki iletişim ve işbirliğini daha fazla geliştirmek, bölgesel refah ve kalkınmayı teşvik etmek amacıyla kardeş şehir Urumçi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “3. İpek Yolu Ekonomi Kuşağı Şehirleri İşbirliği ve Kalkınma Forumu 2015 ve 2. İpek Yolu Uluslararası Yiyecek Sergi ve Ticaret Fuarı”na katıldı.
İpek Yolu ruhunu gelecek nesillere aktarma ve pratik işbirliğini teşvik etmek amacı ile düzenlenen fuarda, Büyükşehir Belediyesi’ni temsil eden İbrahim Evrim, Antalya ile İpek yolu üzerindeki kentler arasında ekonomik ve kültürel işbirliği sağlamak üzere temaslarda bulundu. Çin basınına demeç veren Evrim, ziyaretin oldukça verimli geçtiğini ifade etti. İbrahim Evrim, “Antalya olarak İpek Yolu’na büyük önem veriyoruz. Daha önce de parçası olduğumuz İpek Yolu’nun önemli kavşaklarından biri olmaya hazırız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Evrim ,Urumçi’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Evrim ,Urumçi’de haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ekim 2017, Çarşamba
  • İmsak
   05:26
  • Guneş
   07:00
  • Öğle
   12:53
  • İkindi
   16:00
  • Akşam
   18:26
  • Yatsı
   19:48
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı