KOCAELİ HABERLERİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “Hayallerimizin Ötesine Geçtik”

IHA
20.08.2015 - 11:38Son Güncelleme :

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU, GENÇ GİRİŞİMCİLER DERNEĞİNİ MİSAFİR ETTİ.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genç Girişimciler Derneğini misafir etti.
Genç Girişimciler Derneği Başkanı Bilal Bozkurt ve yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun konuğu oldular. Genç girişimcilerle yakından ilgilenen ve iş hayatlarında cesaretli adımlar atabilmeleri konusunda telkinde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, “Göreve geldiğimiz 12 yıllık süreç içerisinde geriye baktığımızda kentimiz için kurduğumuzun hayallerin ötesine geçtiğimizi görüyoruz” dedi.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hem mesleki tecrübe hem de bilgi aktaran Sivil Toplum Kuruluşları (STK), üyelerine ve topluma daha faydalı oluyorlar. Müşterek sorunlarınızı konuşarak, meslek ve iş noktasında ufkunuzu açacak dernek çalışmaları yapmalısınız. Artık, toplumun yapısı derneklerde, vakıflarda, odalarda ve diğer STK’larda şekillenecek. Burada fikirler olgunlaşacak. Toplumun kaynaşması da böyle olur. Birbirimizle sıcak ilişki kurmayı ve değer vermeyi STK’larda öğreneceğiz. ARGE çalışmaları başta olmak üzere KOSGEB destekli programları takından takip edin. Ülkemizdeki ve dünyadaki ekonomik gelişmeleri çok iyi takip ederek, üyelerinizle paylaşın. İşlerinizde dürüst ve güçlü olun. Samimi bir şekilde çalışarak, yapabileceğiniz güçlü projeleri hayal edin hatırlatmalarını yaptı. Bu şehir için hayaller kurduk ve hayallerimizin ötesine geçtik. Önümüzdeki süreçte yapacağımız diğer projelerle koyduğumuz hedeflere ulaşarak, kentimize hizmetimiz devam edecek. Geldiğimiz noktayı 15-20 sene öncesinden hayal dahi edemezlerdi. Allah o kadar iyi imkânlar verdi ki, bu kente bu ülkeye hizmet ederek elimizdeki bu imkânları iyi kullandık. 12 sene önce bu kentin halini ben yakından biliyorum. Gerçekten yaşanması zor bir kentti” şeklinde konuştu.
Daha sonra Genç Girişimciler yapacakları çalışmalar hakkında Başkan Karaosmanoğlu’nu da bilgilendirdiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “Hayallerimizin Ötesine Geçtik” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “Hayallerimizin Ötesine Geçtik” haberi güncellenecektir.

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:22
 • Guneş
  08:10
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:27
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:18
Sayfa Başı