İSTANBUL HABERLERİ

Büyükçekmeceli Öğrenciler Emin Ellerde

IHA
29.09.2015 - 11:39Son Güncelleme :

BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ OKUL ÖNLERİNDE TRAFİK KONTROL NOKTALARI KURARAK OLASI KAZALARIN ÖNÜNE GEÇİYOR. AİLELER ÇOCUKLARIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KARŞIDAN KARŞIYA GEÇMELERİNE YARDIMCI OLAN ZABITA EKİPLERİNİN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN.

IHA

Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri okul önlerinde trafik kontrol noktaları kurarak olası kazaların önüne geçiyor. Aileler çocukların güvenli bir şekilde karşıdan karşıya geçmelerine yardımcı olan zabıta ekiplerinin çalışmalarından memnun.
Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başlaması ile okul önlerinde yaşanabilecek trafik kazalarına karşı bu yılda tedbiri elden bırakmıyor. Ekipler, okul önlerinde, öğrencilerin geçiş noktalarında nöbet tutarak trafik akışını kontrol ediyor ve çocukların karşıdan karşıya geçmesine yardımcı oluyor. Yaşanabilecek olası bir kazanın önüne geçmek için alınan bu tedbirlerden aileler oldukça memnun.
Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Ekiplerinin çalışmalarından dolayı memnun olduğunu belirten öğrenci velisi Özge Özer, "Büyükçekmece Belediyesi’nin çalışmaları ve zabıta ekiplerinin çalışmalarından çok memnunuz. Sağ olsunlar okul önlerinde sabahları görev alıp bizlere yardımcı oluyorlar ve çocuklarımızın güvenli bir şekilde karşıya geçmelerini sağlıyorlar. Çünkü bu bölgede trafik olduğu için bazı problemler yaşayabiliyoruz. Zabıta ekiplerimiz bunun önüne geçiyor. Belediye Başkanımız Hasan Akgün’den, çalışmalarından, her şeyden çok memnunuz" diye konuştu.
Fikriye Acun İse, "Belediye Başkanımız Hasan Akgün’den ve çalışmalarından çok memnunuz. Her şeyi ile çok güzel çalışıyor. Bölgemize güzel hizmetler veriyor. Zabıta ekiplerimiz tarafından okul önlerindeki caddelerde alınan trafik kontrollerinden de çok memnunuz" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Büyükçekmeceli Öğrenciler Emin Ellerde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Eylül 2015 tarihinde saat 11 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükçekmeceli Öğrenciler Emin Ellerde haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:16
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  15:31
 • Akşam
  17:45
 • Yatsı
  19:22
Sayfa Başı