« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük temizlik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da teknik direktör Giray Bulak'ın, yönetime ilettiği raporda 44 kişilik kadrodan en az 30 futbolcuyu göndermeyi planladığı öğrenildi.

Yepyeni bir takım

Trabzonspor Teknik Direktörü Giray Bulak'ın, yönetime verdiği gelecek sezonun kadrosunda, mevcut 44 futbolcudan sadece 14'ünün bulunduğu kaydedildi. Bulak, Nikolovski ve Milosevski dışındaki yabancılar, kiralık futbolcular ve şu andaki kadroda yer alanlardan büyük çoğunluğunu bırakmayı planladığı bildirildi.

Seyit Cem kalabilir

Bulak'ın raporunda öncelikli olarak şu anda Vanspor'da kiralık oynayan Brezilyalı Oliveira ve Bursaspor'da kiralık Tetteh başta olmak üzere, diğer kiralık futbolcuların gönderdilmesini istediği ifade edildi. Bu futbolcular arasında yer alan Okan Çebi ile Seyit Cem'in, takımda kalma ihtimalinin bulunduğu da ifade edildi.

Gençler kiralık

Bulak'ın, Vugrineç ile buldukları şansları değerlendiremeyen Selahattin, Murat Bölükbaş, Mehmet İpek, Gökdeniz ve Selim'in de gönderilmesini istediği öğrenildi. Orhan'a jubile yapılabileceği, A Takım'da oynayan genç Arif, Hasan, Osman gibi futbolcuların da kiralık verilebileceği görüşleri ağırlık kazandı.

Takas ihtimali

Rapora göre gelecek sezonun kadrosunda kalma ihtimali yüksek oyuncuların Hami, Osman, Metin Aktaş, Erman, Tamer, Nikolovski, Abdulkadir, Fatih, Milosevski, Okan Özke, Cem Beceren, Hüseyin, Nesim Özgür ve jubile yapmaması halinde Orhan olduğu belirtildi. Asbaşkan Hikmet Onur, ‘‘Takımda kalacak oyuncuların takas edilme ihtimali de bulunuyor’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz