« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük sürpriz! Fernandes ve Demba Ba buluştu

Beşiktaş’ın Senegalli yıldızı Demba Ba ve siyah beyazlıların sezon başında Rusya’nın Lokomotiv Moskova takımına sattığı Portekizli Manuel Fernandes, birlikte yemek yedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, mukavelesini uzatmadığı için sezon başı Lokomotif Moskova'ya imza atan Portekizli yıldız, Rusya Ligi'nin devre arasına girmesini fırsat bilerek tatil için soluğu İstanbul'da alırken, Demba Ba'nın misafiri oldu. İkili, önceki gece önce Etiler'de yemek yerken, ardından aynı minübüse binerek restorandan ayrıldı. O sırada çevreden "Eyvah! Fernandes, Ba'yı da yoldan çıkaracak" yorumları yapılırken korkulan olmadı! Ba, Fernandes'i Sultanahmet Camii'ne götürdü.

Büyük sürpriz Fernandes ve Demba Ba buluştu

Demba Ba, Türkiye kariyeri boyunca gece hayatı ile Beşiktaş'ı canından bezdiren Fernandes'i Sultanahmet Camii'ne götürdü. Yine gönülleri fetheden Senegalli, o anın fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Büyük sürpriz Fernandes ve Demba Ba buluştu GECE KULÜBÜNDE TATSIZ OLAYBüyük sürpriz Fernandes ve Demba Ba buluştu

Takım arkadaşlarını da eğlenceye götürmesi sık sık olay olan Fernandes'in yılbaşında da İstanbul'da gireceği gelen haberler arasında.

Büyük sürpriz Fernandes ve Demba Ba buluştu FERNANDES'E DAYAK BASKINI

TEHLİKE İSTANBUL'DA

Fernandes'i mekanda Demba Ba ile gören Beşiktaşlı taraftarlar ise haftasonu oynanacak Galatasaray derbisi öncesi dışarıda bekleyen gazetecilere "Nerden çıktı şimdi bu, takımdan eski arkadaşlarını yine yoldan çıkarır" yorumlarını yaptılar. İkili futbolcu yemek sonrası ayrı araçlar ile mekandan ayrıldılar.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNDEN FERNANDES’E: "DEMBA BA’DAN UZAK DUR"

Beşiktaş Yönetimi, Manuel Fernandes’e mesaj gönderdi. Geçen sezon gece hayatı ile sık sık gündeme gelen ve Lokomotif Moskova’ya transfer olan Manuel Fernandes, tatil için İstanbul’a geldi ve gecelerde boy gösterdi.
Ancak; magazin basını tarafından Demba Ba ile görüntülenen Fernandes, Beşiktaş yönetiminin de tepkisini çekti.

Beşiktaş Kulübü Basın Sorumlusu Metin Albayrak, Fernandes’in bu hareketinden duyduğu rahatsızlığı dile getirerek, Portekizli oyuncuya "Demba Ba’dan uzak dur" şeklinde mesaj gönderdi.

Albayrak, "Biz Fernandes’in geçen sezon, bırak kendi gece hayatını, genç futbolcularımızı da ayartmasından bıkmıştık. Lokomotif Moskova’ya gidince rahatladık. Ama İstanbul’a gelip gece Demba ba ile çekilmiş fotoğraflarını sabah sabah medyada görünce şoka uğradık. Demba Ba’nın gece hayatı yoktur, zaten dünya görüşünü herkes biliyor. Namazında niyazında bir adam. Biz Demba Ba’ya sonuna kadar güveniyoruz ama işin içinde Fernandes olunca bi irkildik tabi. Fernandes hem Demba Ba’yı hem diğer genç futbolcularımızı rahat bıraksın" diye tepkisini dile getirdi.


Büyük sürpriz Fernandes ve Demba Ba buluştuBunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler