« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük şölen

Türkiye erkek ve bayan liglerinde mücadele eden basketbolcular bugün 13.30’da başlayacak ve 2 gün sürecek organizasyonda renkli gösteriler sunacak. Bugün 3 sayı, smaç yarışmaları yapılacak ve bayanlar All-Star maçı oynanacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BASKETBOL Federasyonu tarafından organize edilen "All-Star 2006" etkinliği bugün başlıyor. Abdi İpekçi Salonu’ndaki organizasyon, saat 13.30’da başlayacak ve ilk gün bayanlarda 3 sayı yarışması, erkeklerde ise 3 sayı ve smaç yarışmalarının elemeleri yapılacak. Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi’ndeki Türk ve yabancı oyunculardan oluşan takımlar ise saat 16.35’te All-Star maçı oynayacak. Maç öncesinde 100 kez milli olmuş bayan basketbolculara ödülleri verilecek. Büyük şöleni SkyTürk 13.30’dan itibaren naklen yayınlayacak.

Etkinliğin sona ereceği yarın ise Erkekler Basketbol Ligi’ndeki Türk ve yabancı oyunculardan oluşan takımlar arasındaki All-Star maçı oynanacak. Organizasyon dans gösterilerinin yanı sıra konserlerle de renkli bir şölene dönüşecek.

Bayanlar All-Star Kadroları

Türkler Karması:

Kübra Siyahdemir (Migros), Esmeral, Sariye, Didem (Mersin BŞB), Nilay, Nalan, Şaziye (Fenerbahçe), Nihan (Beşiktaş), Şebnem (İstanbul Ünv), Naile (BOTAŞ), Şebnem, Yasemin (Beşiktaş) Koç: Aziz Akkaya (Beşiktaş)

Yabancılar Karması: Fisher, Byears (TED K.Koleji), Jackson (Yıldırım Bld), Devny, Williams (Burhaniye Bld), Zanze, White (F.Bahçe), Mosch (BOTAŞ), Johnson, Magdebene, Roberts (Beşiktaş), Scott (Ceyhan Bld), Koç: Z.Kalaycıoğlu (F.Bahçe)

Erkekler Smaç Yarışması

Haislip, Trepagnier (Ülker), Ersan (P.Karşıyaka), Hasan (Beykoz), Mutlu (T.Telekom), Cevher (Darüşşafaka)

Erkekler 3 Sayı Yarışması

İbrahim (Ülker), Harun (Mersin BŞB), Mrsic (F.Bahçe), Jefferson (Erdemir), Murat (B.Kolej), Grays, Tutku (T.Telekom)

Bayanlar 3 Sayı Yarışması

Kresovic (Erdemir), Zagurskyte (Arı Koleji), Burcu (Yıld.Bld), Lassiter (Migros), Aylin (Ceyhan Bld), Şaziye (F.Bahçe), Ülkü (TED K.Koleji)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler