Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük revizyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Birliği'ne yenilerek UEFA şansını mucizelere bırakan F.Bahçe'de sabırlar taştı. Yönetim ve teknik direktör Mustafa Denizli, 5 yabancının gönderilmesinde fikir birliğine vardı. Yerli oyuncular için son karar yarın verilecek...

RADİKAL KARARLAR

Fenerbahçe'de büyük temizlik... G.Birliği'ne evinde yenilerek UEFA Kupası şansını mucizelere bırakan sarı lacivertli takımda sabırlar taştı, radikal kararların alanması fikri ortaya çıktı. Başkent ekibi karşısında sergilenen kötü futbolun faturası yabancı oyunculara kesildi.

PLAN HAYATA GEÇİYOR

Sarı lacivertli kulübün yarın yapılacak olan haftalık yönetim kurulu toplantısında önemli kararların alınması bekleniyor. Futbol Şube Sorumluları Şadan Kalkavan ile Selim Soydan yeni teknik direktör Mustafa Denizli'nin de görüşleri alınarak takımda yapılması planlanan operasyon masaya yatıracak.

GÖRÜŞMELER HIZLANDI

Kulüp içinden sızan bilgilere göre Mustafa Denizli ile yönetim kurulunun Moldovan, Moshoeu, Preko, Johnson ve Oulare'nin gönderilmesi konusunda aynı fikri paylaştığı belirtiliyor. Bu arada sarı lacivertliler yerli transferinde de 1 Haziran'a kadar bir çok futbolcuyla ön görüşme yapacak.

LİSTE ÇOK KABARIK

F.Bahçe'nin transfer listesinde şu isimler bulunuyor: G.Antep'ten Erhan Albayrak, Erhan Namlı ve Oktay, Denizli'den Yusuf, Ümit, G.Birliği'nden Ümit Özat, Antalya'dan Zafer, Samsun'dan Ali, Chelsea’li Zola Ajax’lı Şota, R.Mallorca’lı Lauren ve Etoo ile Vitese’li Hoijdonk.

İnançsızlar ordusu

Fenerbahçe Kulübü Futbol Şube Sorumlu Yardımcısı Selim Soydan, Gençlerbirliği'ne 3-1 yenilerek, UEFA Kupası'na katılma hedefinden uzaklaşan futbolcularını sert bir dille eleştirdi. Soydan, sarı lacivertli futbolcuların, her birinin inançtan yoksun ve hedefsiz olduğunu vurgulayarak, ‘‘İnançları ve hedefi olmayan futbolcular için konuşmak yersiz’’ dedi. Sarı lacivertli futbolcuların sadece kendilerini düşündüklerini kaydeden Soydan, ‘‘Maalesef futbolcular, herşeyi kendileri için istiyor. Fenerbahçe için oynamak onlara hiçbir şey ifade etmiyor’’diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler