« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük mutluluk yaşıyoruz

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde elemeleri aşarak gruplara kalan ve önemli bir başarıya imza atan Galatasaray'da şube sorumlusu Hakan Üstünberk, büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Hakan Üstünberk, THY Avrupa Ligi'nde gruplara kalma başarısını gösterdikleri için çok mutlu olduklarını belirtirken, “Önemli bir adım atıldı. THY Avrupa Ligi'ne katılmak bizim için son derece önemli bir adımdı. Bu başarı, hedeflerimizin esasını oluşturuyordu. Umarım gruplarda da iyi işler yapmaya devam ederiz” diye konuştu.

Elde edilen sonuçta takımda yer alan herkesin büyük payı olduğunu aktaran Üstünberk, iyi bir ekip, organizasyon ve kurumsal yapı oluşturmak için çaba harcadıklarını vurguladı. Hakan Üstünberk, Fenerbahçe Ülker ve Efes Pilsen gibi sürekli direkt olarak bu organizasyonda yer alabilmek için sürekli başarı gerektiğinin altını çizerek, “Bu sürekliliği sağladığımızda biz de direkt katılım hakkını alırız” ifadesini kullandı.

Hem THY Avrupa Ligi'nde, hem de Beko Basketbol Ligi'nde en iyisini yapmak istediklerine değinen Üstünberk, “Mühim olan iyi mücadele etmek ve formayı sonuna kadar terletmek” diyerek sözlerini tamamladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler