Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük iddia

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Giray Bulak, ligde ikinci sırayı hedeflediklerini, bordo mavili takımın kısa sürede gazete manşetlerine taşınacağını söyledi.

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Giray Bulak, yeniden kısa sürede Türkiye'nin en gözde takımı olacaklarını iddia etti. Trabzonspor'un gazete sayfalarında alt sıralara düştüğünü hatırlatan Bulak, ‘‘İddia ediyorum bu takımı gazetelerde manşetlere, televizyonlarda ilk sıralara taşıyacağız’’ dedi. Giray Bulak, ‘‘Avrupa'da, ligde ve kupada iddialı olan Trabzonspor medyada yerini bulur. Bunun için desteğe ve zamana ihtiyacımız var’’ yorumunu yaptı.

Ligde kalan maçlarda puan kaybına tahammüllerinin bulunmadığını hatırlatan Bulak, ‘‘Maçlarımızı kazanmamız ve önümüzdeki rakiplerimizin kayıp vermesi gerekiyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş ile de oynayacağız. Futbol olarak onlardan iyi düzeydeyiz. Galibiyet serimiz de başladı. Yakaladığımız rüzgarı sürdürürsek rakiplerimizi yakalayabiliriz’’ dedi. ÊAdnan SUNGUR

MİNİKLERDEN DESTEK Trabzon'da bulunan Özel Gülbaharhatun Koleji öğrencileri bordo mavili takımın antrenmanına gelerek başarı dileklerinde bulundu. Teknik Direktör Giray Bulak ile futbolculara çiçek veren minik taraftarlar takımın bir an önce şampiyon olmasını istediler.


Bunları da Beğenebilirsiniz