« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük denizde boğul

Fenerbahçe’de henüz oynama fırsatı bulamayan Zafer Biryol, ‘Forma şansı hiç bulamazsan ne olur?’ sorusuna, ‘Boğulacaksan büyük denizde boğul’ cevabını verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’nin son transferi Zafer Biryol, kadroya girebilmek için elinden gelen her şeyi yaptığını söyledi. Dünkü antrenmandan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan golcü futbolcu, sarı lacivertli takıma sakat geldiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, ‘Fenerbahçe’deki dördüncü günümde antrenmanda sakatlandım. Hızla iyileşiyorum’ dedi.

Zafer, bir gazetecinin, kadroda şans bulup bulamayacağı yönündeki sorusuna, ‘Ben şans bulurum. Önemli olan, benim bulduğum bu şansı nasıl kulanacağım. Bu takım Türkiye Kupası’nda, Şampiyonlar Ligi’nde ve Süper Lig’de mücadele ediyor. Haliyle bugün yedek olan oyuncular da şans bulacaklar’ diye yanıt verdi.

Zafer, bir gazetecinin ısrarla sorduğu, ’Hiç şans bulamazsan ne olur?’ sorusuna ise, ‘Boğulacaksan büyük denizde boğul’ cevabını verdi. Tecrübeli futbolu, Fenerbahçe’de arkadaşlık ortamının çok iyi olduğunu vurgulayarak, ‘Burada her şey çok güzel, başka takımlara göre değerlendirirsek, çok büyük farklar var’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz