« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Büyük Beşiktaş geceleri Ege'de başladı

BEŞİKTAŞ'ın etkin isimleri Ege ve çevresindeki il ve ilçelerde Büyük Beşiktaş günleri için start verdi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Eski Asbaşkan Av.Levent Erdoğan başkanlığında, Kadıköy, Salihli, Akhisar, Kapalıçarşı, Karacabey, biga, denizli Beşiktaşlılar Derneği yöneticileri, Silivri Beşiktaşlılar Dereneği kurucalarından Faruk Belenkoğlu ile çok sayıda kongre üyesinin başkanlığındaki heyet önce Manisa Salihli Ova Küme Evleri İlk Ögretim okulunda 100 kadar öğrenciye tşört, top ve forma dağıtıldı. Minik öğrenciler hep bir ağızdan şampiyonluk marşları söylerken "Demba Ba, Demaba Ba, Demba Ba" şarkısını söylemeleri dikkat çekti.

Kartal Bakışı Derneği Başkanı eski Beşiktaş Asbaşkanı Av.Levent Erdoğan, siyah beyazlı takımın UEFA Kupalarında çok iyi durumda olmasından gurur duyduklarını belirterek "Beşiktaşlı olarak sosyal sorumluluk projesinde geleceğin kartallarını şimdiden oluşturmaya başladık. Ege'deki önemli okullarda tüm öğrencilere Beşiktaş tşörtü flaması forması vererek kulübümüze şimdiden kazandırmaya çalışıyoruz. Miniklerin özellikle Beşiktaş Kulübü adı geçtiğinde zafer coşkuları yaşaması bizleri mutlu ediyor. Bundan böyle ziyaretlerimiz ve gecelerimiz sürecek." dedi Bu arada Büyük Beşiktaş Hareketinin liderlerinden Av.Levent Erdoğan Menemen, Aliağa'da Engelli Çocuklara forma dağıtarak moral verdi.

Egedeki tüm dernek başkanları ve yöneticileri bu akşam UEFA Kupasında gruptan çıkma zaferi yemeğinde bir araya gelecekler. Manisa salihli ova küme evleri ilk ögretim okulu ögrencilerine eski as başkan levent erdoğan ve beraberindeki dernekler ögrencilere tşört forma ve top gibi çeşitli hediyeler dağıttılar


Bunları da Beğenebilirsiniz