Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Büyüdüler gol atıyorlar

Ağları sarsan, asist yapan gençler kendilerine güvenenleri mahcup etmediler.

Gaziantepli Muhammet, Manisalı Ahmet İlhan, Kayserili Okay, takımlarının galibiyetlerine katkıda bulunarak, teknik adamlarını mutlu ettiler.

SÜPER Lig’de bu hafta tadımız yoktu. Terör, trafik ve deprem nedeniyle kaybettiğimiz yüzlerce vatandaşımızın arkasından ülke olarak hala yastayız. Özellikle depremzedeler için başlatılan büyük yardım kampanyaları ve şehitlerimizin arkasından gösterdiğimiz duruş ülkemizin birlik-beraberlik içinde olduğunun göstergesiydi..
Maçlar kalitesizdi
Haftanın futbol açısından çok da parlak geçtiğini söyleyemeyiz.. Golsüz ve kalitesiz maçlar vardı. Ancak bazı maçlarda ortaya çıkan ve denizdeki inci misali parlayan gencecik yıldızların da varlığı bizi sevindirdi..
Gaziantepsporlu Muhammet Demir, Manisasporlu Ahmet İlhan Özek, Kayserisporlu Okay Yokuşlu, attıkları gollerle ve yaptıkları hareketlerle takımlarının galibiyetlerine katkıda bulunarak, kendilerine şans veren teknik adamları mutlu ettiler.

Asla ‘Ben oldum’ demeyeceksin

Samsunspor’un Fenerbahçe’den kiraladığı genç Ertuğrul’u Kadıköy’de kaleye geçirmesi de dikkat çeken bir başka gelişmeydi gençler adına.. Yine de şansını çok iyi kullanamayan isimler vardı gençler arasında.. Galatasaraylı Aydın Yılmaz, Bursasporlu İsmail Haktan gibi..  İlerleyen haftalarda gençler yine forma şansı bulmaya devam edecekler..
Onların sergilediği performansı sadece golle değerlendirmek doğru değil.
Ancak yaptıkları çıkışın ardından birkaç hafta içinde, ‘ben oldum’ dememeleri ve artık çok daha fazla çalışarak elllerine geçirdikleri bu şansı iyi değerlendirmeleri en büyük dileğimiz..

 

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI