« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bütün yolları Delgado kapatıyor

İki testten geçen ve şu an oynayacak durumda olmayan tangocunun bundan sonraki testleri pozitif çıkarsa yabancılardan birine yol verilecek.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Siyah beyazlılar yine Delgado’suz yoluna devam ederse, lejyonerler rahatlayacak ve bu kez gözler şişkin kadroda yerlilere çevrilecek.

beşiktaş’ta Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin kadroyu 22 kişiye indireceğini açıklamasının ardından siyah beyazlı takımda papatya falı açılmaya başlandı.Kimlerin gidip, kimlerin kalacağı belirsizliğini korurken takıma dönüşü merakla beklenen kaptan Matias Delgado’nun da henüz oynayacak durumda olmaması sıkıntı yarattı.Sezon başında sakatlanan ve kasıklarından çift taraflı ameliyat olduktan sonra Ocak ayına kadar sözleşmesi dondurulan Arjantinli, bazı testlerden geçerken gelen raporlar teknik heyetin yüzünü güldürmedi.Çalışmalarını büyük bir hırsla sürdürmesine rağmen istenen seviyeye gelemeyen ve iki testten daha geçecek olan Delgado’nun durumuna göre yabancı oyunculardan biriyle yollar ayrılacak.Eğer Delgado’nun testleri negatif çıkarsa ve sakatlığı oynamasına engel olursa yabancılar rahatlayacak ve gözler yerli oyunculara çevrilecek. Bazı oyuncular ya kiraya verilecek ya da satılacak. Ancak, teknik heyet bütün hesaplarını durumu meçhul olan Delgado’ya göre yapacak.

KİMLER beşiktaş’A VEDA EDEBİLİR?

BOBO

19 maçta oynadı. 6 gol attı %20

Rodrigo TELLO

18 maçta oynadı. 2 gol attı %49

Rodrigo TABATA

12 maçta oynadı. 1 gol attı %51

Erkan ZENGiN

Hiç oynamadı %100

Erhan GÜVEN

5 Maç oynadı. %95

Rıdvan ŞiMŞEK

1 Maç oynadı. %95

Batuhan KARADENİZ

1 Maç oynadı.%100

Yusuf ŞiMŞEK

10 maç oynadı %20


Bunları da Beğenebilirsiniz