GeriSpor Button, Spa ve Monza'da galibiyet istiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Button, Spa ve Monza'da galibiyet istiyor

Button, Spa ve Monza'da galibiyet istiyor
refid:21308007 ilişkili resim dosyası

Yaz arası öncesi performansını belirgin ölçüde artıran Jenson Button, Spa ve Monza'da kazanma şansının olduğunu belirtti.

turkiyef1.com'un haberine göre, sezonun ilk bölümünün ortalarında aracının ayarlarıyla sorunlar yaşayan ancak son yarışlarda bu sorunların üstesinden gelmiş gibi görünen İngiliz Pilot, McLaren Mp4-27'nin kendisine Spa ve Monza'da zafer getirebilecek potansiyele sahip olduğuna emin.

"Formula 1'in geri dönüşü daha iyi olamaz. Spa bütün yarış pistlerinin babası ve kesinlikle tarihin en iyi yarış pistlerinden birisi. Monza takvimin ise en tarihi ve heyecanlı pisti. Her ikisinin de kendilerine özgü eşsiz atmosferleri var. Her iki pist ile ilgili de harika anılarım var ama ikisinde de zafer kazanamadım. Arabanın son yarışlardaki hızı, burada bu eksikliği giderebileceğim yönünde umut veriyor."

Yaz tatilini tatil ve antrenmanile geçiren Button, yarışmayı çok özlediğini de sözlerine ekledi.

"Son haftalar hem rahatlamak hem de antrenman yapmak için çok iyi oldu ancak kokpite dönmek için artık sabırsızlanıyorum. Filipinler ve Havai'de  tatille karışık çok sıkı bir antrenman programı uyguladım. Şimdi İngiltere'ye döndüm ve aynı programa devam ediyorum. İşe dönmek için gerçekten sabırsızlanıyorum.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle