ANTALYA HABERLERİ

Butso, Akdeniz Clk Elektrik İle İndirim Protokolü İmzaladı

IHA
25.02.2015 - 13:50Son Güncelleme :

BURDUR TİCARET VE SANAYİ ODASI (BUTSO), CLK AKDENİZ ELEKTRİK İLE ‘İNDİRİMLİ ELEKTRİK SATIŞ PROTOKOLÜ’ İMZALADI. PROTOKOL, BUTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUSUF KEYİK VE CLK AKDENİZ ELEKTRİK GENEL MÜDÜRÜ HALİT BAKAL TARAFINDAN İMZALANDI.

IHA

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), CLK Akdeniz Elektrik ile ‘İndirimli Elektrik Satış Protokolü’ imzaladı. Protokol, BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal tarafından imzalandı.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanlığında, Akdeniz CLK Elektrik Genel Müdürü Bakal ve diğer ilgililerle birlikte bir araya gelerek yapılan protokol görüşmesinde 2. OSB’nin elektrik sistemi ve yatırımcısının da söz konusu indirimlerden yararlanması ele alındı. Protokole ilişkin bilgi veren Genel Müdür Halit Bakal, 4 bin KW üzeri elektrik kullanan müşterilerine indirim uygulanmakta olduğunu belirterek, şunları söyledi:
“Burdur’da 4 bin KW üzerinde elektrik kullanan abone sayısı 10 bin 167’dir. Ancak bu kapsamdan yararlanacak abone henüz 962’de bulunmaktadır. Türkiye’de elektrik fiyat artışı, enflasyondan daha düşük seyretmektedir. Abonelerimize yüzde 4’den 12’ye kadar bir indirim sağlıyoruz. BUTSO üyelerine ise, bu protokolle bir puan daha fazla indirim sağlamış oluyoruz. EPDK tarafından onaylanan ulusal tarife tablosundaki, elektrik birim fiyatına baz teşkil eden dağıtım sistemi kullanıcıları, tek zamanlı ticarethane,mesken ve sanayi tarifesinden elektrik kullanan aboneler için bu indirim geçerli olacaktır.”
Ayrıca tüm abonelerle, asıl aboneyi belirleme ile ilgili bir güncelleme çalışması yaptıklarını da ifade eden Genel Müdür Bakal, BUTSO üyelerinin müşteri hizmet merkezinde beklememeleri için özel müşteri temsilcisi görevlendirdiklerini de açıkladı.
Konuşmaların ardından, BUTSO Başkanı Yusuf Keyik ve CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, söz konusu protokolü imzaladılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Butso, Akdeniz Clk Elektrik İle İndirim Protokolü İmzaladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 13 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Butso, Akdeniz Clk Elektrik İle İndirim Protokolü İmzaladı haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı