« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bushi'de mutlu son

Bordo mavili yöneticileri günlerdir uğraştıran yıldız futbolcu nihayet ikna oldu. Trabzonspor, Alban Bushi'ye 750 bin mark, İstanbulspor'a ise bonservis bedeli olarak 200 bin dolar ödeyecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Trabzonspor, uzun süredir peşinde olduğu İstanbulsporlu Alban Bushi'nin transferini nihayet gerçekleştirdi. Bordo mavili kulüp, Arnavut golcüyle dün 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Günlerdir Bushi'nin transferi için çaba sarfeden Trabzonspor yönetimi, Arnavut futbolcunun İstanbulspor'dan alacağı 220 bin markın 110 bin marklık kısmını ödemeyi taahhüt etti. Bushi de 110 bin mark alacağından vazgeçince transferin önündeki tek engel ortadan kalktı. Anlaşma sağlanmasının ardından Bushi dün İstanbul'da 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Bordo mavili kulüp, İstanbulspor'a 200 bin dolar, Arnavut golcüye ise 750 bin mark ödeyecek. Bushi'nin alacağı paranın yüzde 40'ı garanti olacak.Arnavutluk Milli Takımı'nda da forma giyen Bushi, imza töreninden sonra yaptığı konuşmada, ‘‘Trabzonspor gibi büyük hedefleri olan bir kulübe transfer olduğum için çok mutluyum. Bu kulüpte başarılı olacağım. Çok gol atacağım’’ dedi. Bushi bugün Antalya'ya giderek, Trabzonspor'un kamp çalışmalarına katılacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz