Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bush tişörtleri yok satıyor

  Hürriyet Haber
  13 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 13 Ağustos 2006 - 10:07

  Yönetmen Fatih Akın’ın sırtında görüldükten sonra moda olan gamalı Bush tişörtlerini tasarlayıp üreten Muharrem Üstündağ, yurtiçinden ve yurtdışından gelen taleplere yetişemiyor.

  YÖNETMEN Fatih Akın’ın Kadıköy’den satın aldığı ve Almanya’da hakkında dava açılmasına neden olan gamalı Bush tişörtünün tasarımcısı ve üreticisi Muharrem Üstündağ, tişörte gösterilen ilgiden ve tepkilerden oldukça memnun. Merter’deki Kripton isimli mağazasında toptancılık yapan Üstündağ, üretimini de Sefaköy’deki atölyesinde gerçekleştiriyor.

  Fatih Akın’a tişörtü satan Tarık Başoğlu’nun da yakın arkadaşı olan Üstündağ, ürünlerin yüzde 100 yerli malı olduğunu belirterek, "Bütün ürünlerimin tasarımcısı benim, kendim tasarlayıp kendi atölyemde üretiyorum" dedi. Tişörtlerin Tarık Başoğlu ile birlikte bir sohbet ortamında akıllarına geldiğini belirterek, "Bu tür aktivist tişörtleri üretmek ve satmak bizi çok mutlu ediyor. İşimize büyük eğlence katıyor. Tarık’la bir akşam yemekte otururken düşündük ve faaliyete geçirdik. Zaten tişörtleri alanlar da bizim gibi hayata espri ile bakanlar, genelde gençlerin yoğun ilgisi var" diye konuştu.

  Özellikle, gazetelerde yer alan Fatih Akın’la ilgili haberinden sonra hem yurtiçinden, hem de yurtdışından büyük ilgi gördüklerini belirten Üstündağ, "Aslında tişörtlere gösterilen ilgiyi daha önce bekliyordum, fakat bu olaydan sonra patlama oldu" dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı