« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor'un golcüsü, Udinese ile prensipte anlaştı

Menajeri Ali Ekber Güven'in İtalyan kulübünün yöneticileri ile masaya oturup el sıkıştığını anlatan yıldız futbolcu, ‘‘Eğer bir aksilik olmazsa sezon sonunda Udinese ile sözleşme imzalayacağım’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
DÖRT YILLIK

Bursaspor'un gol kralı patentli santrforu Okan Yılmaz, Çizme yolcusu. Sezon öncesi Marsilya'ya transferi başarısızlıkla sonuçlanan yıldız futbolcunun İtalya'nın Udinese takımı ile prensip anlaşmasına vardığı belirtildi. Okan'ın menajeri Ali Ekber Güven, golcü futbolcunun sezon bitiminde İtalya'ya uçacağını ve yeni takımıyla 4 yıllık sözleşme imzalayacağını açıkladı.

İZLENECEK

Yeşil beyazlı yöneticiler, kendilerine resmi bir teklif gelmediğini açıklarken Okan, transferi doğruladı. İtalyan kulübü tarafından sezon sonuna kadar izlenecek olan Okan, ‘‘Cenazem olduğu için İtalya'ya gidemedim. Ancak menejerim, Udineseli yöneticilerle biraraya geldi ve anlaşma sağlandı. Eğer bir aksilik olmazsa sezon sonunda Udinese ile sözleşme imzalayacağım’’ dedi.

İKİ TAKVİYE

Antalya Belek'te kampa giren Bursaspor'un teknik direktörü Nejat Biyediç, forvet ve defansta sorunları olduğunu belirterek iki yerli fubolcu transfer edeceklerini söyledi. Boşnak hoca şöyle devam etti: ‘‘Bouazizi, Moshoeu, Mamadou ve sözleşme bekleyen Kifru Afrika Kupası'na katılacaklar. Ligin ilk haftalarında sıkıntı yaşayabiliriz. Bu yüzden hem forvete hem de defansa takviye yapacağız.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler