Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursasporlulardan Hiddink'e sert tepki

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink'in, "Sercan, Volkan ve Turgay takımda yedek durumdalar. En formda isimleri Miller ama o da İskoç" sözlerine Bursaspor taraftarlarından tepki geldi.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

A Milli Futbol Takımı'nın Güney Kore ile oynanacak hazırlık maçı kadrosuna Hiddink'in, Bursaspor'dan hiçbir futbolcuyu almamasının yankıları sürüyor. Teknik direktör Guus Hiddink'in, "Bursaspor ligde iyi gidiyor. Ama biz bir standarda göre adam seçiyoruz. Bursaspor Şampiyonlar Ligi'nde iyi değildi. Fark yaratacak bir oyuncu olmalı ki kadroya alalım. Sercan, Volkan ve Turgay takımda yedek durumdalar. En formda isimleri Miller ama o da İskoç" açıklamalarının ardından, Bursaspor taraftarları da tepkilerini internet sitelerinden dile getirdi.

"NEDEN İSTANBUL TAKIMLARININ YEDEKLERİ?"

Bursaspor taraftarları internet siteleri ve forumlarda açıklama ile ilgili yaptığı yorumlarda, teknik direktör Hiddink'e tepki gösterilerek, İstanbul takımlarının yedeklerini kadroya almasını gerekçe göstererek çifte standart uyguladığını öne sürdüler. Taraftarların yorumları ise şöyle; "Sayın Hiddink adama o zaman neden İstanbul takımlarının yedek futbolcularını kadroya topluyordun diye sormazlar mı? Sizin iyi oyuncu dediğiniz Hakan Balta ile Sabri'yi 2 hafta önceki maçta gördük. Madem hem Sercan, hem Volkan, hem Turgay yedek, bizim sağ kanatta kim oynuyor? Siz mi Oğuz hoca mı? Ozan İpek ve Bekir Ozan gibi futbolcularımız var. Ali Tandoğan gibi önemli bir sağbek oyuncumuz var. Onları neden almıyorsunuz? Galatasaray'daki Yekta'ya yer açmak için mi?"


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler