Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor'da transfer hareketliliği

Bursaspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in verdiği rapor doğrultusunda görüşmeleri sürdüren yeşil beyazlı yönetim, Lyon'un Fransız golcüsü Jimmy Briand'ın teklifi kabul etmemesi üzerine alternatif isimlere yöneleceği bildirildi.

Emre KOŞAK / BURSA DHA
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'un Slovenya kampına katılmadığı için Şenol Güneş ve yönetim kurulunun kararıyla antrenmanlarına altyapı tesislerinde devam edeceks olan yeni transfer Aydın Karabulut'un Şenol Güneş'le görüşüp özür dilemek istediğini ve Bursaspor'dan ayrılmak istemediğini söylediği ifade edildi. Şenol Güneş'in ise bu konuda kesin karar verdiği ve Aydın'ı gözden çıkardığı belirtildi.


BANGURA GELİYOR
Bursaspor yönetimi elden çıkarmak istediği Bangura ile de önümüzdeki hafta masaya oturacak. Geçen sezon devre arasında eski takımı AIK Stockholm'e yarım sezonluğuna kiralanan Sierra Leoneli oyuncunun eşinin ABD'de doğum yapacağı ve bunun için izin istediği, önümüzdeki hafta menajeriyle birlikte Bursa'ya gelerek yönetimle görüşme yapacağı belirtildi. Yönetimin, 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan Bangura'nın sözleşmesini feshetmek istediği, aksi durumda kiralama formülünün deneneceği öğrenildi.


RAPOR BEKLENİYOR
Öte yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bursaspor'da Şenol Güneş'in vereceği rapor doğrultusunda takımdaki bazı futbolcuların kiralık olarak gönderilebileceği ifade edildi. İsimlerle ilgili tecrübeli teknik adamın kararının beklendiği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz