« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor'da isimler belli oluyor

Bursaspor'un ara transferde renklerine katmak istediği isimler netlik kazanmaya başladı.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Forvete Şilili Pinto'yu almak isteyen yeşil beyazlı yönetimin, sağ bek mevkiine Hakan Aslantaş, sağ açığa ise Erkan Zengin ya da Janda'nın düşünüldü belirtildi.

Transfer döneminde aksayan bölgelere takviye yapmak isteyen Bursaspor'da isimler netlik kazanmaya başladı. Forvet hattı için Şilili Pinto ile görüşmelerini sürdüren yönetim, sağ açığa Eskişehirspor'da Ersun Yanal'ın takımın başına geçmesine karşın forma şansı bulamayan Erkan Zengin ya da Çek Petr Janda ile sağ beke Konyasporlu Hakan Aslantaş'ı renklerine bağlayıp transferi bitirmek istediği belirtildi.

ERKAN ZENGİN'DE TEK PROBLEM BONSERVİS

Skibbe'nin oynatmadığı Erkan Zengin için daha önce de nabız yoklayan ancak hoca değişiminin ardından bu görüşmelere ara veren yönetim, yeniden düğmeye bastı. 27 yaşındaki oyuncu için tek problemin ise Eskişehirspor'un yüksek bonservis ücret talep etmesi olduğu öğrenildi. Öte yandan Janda'nın menajerine de son teklifini ileten yönetim, bu iki oyuncudan gelecek cevaba göre transferi netleştireceği belirtiliyor.

HAKAN ASLANTAŞ'TA SONA GELİNDİ

Bursaspor'da oynamak isteyen Konyasporlu sağ bek Hakan Aslantaş'ın da bonservisiyle birlikte alınması için kulübüyle anlaşma noktasına gelindiği bildirildi. Başkan İbrahim Yazıcı ve Ertuğrul Sağlam'ın, bugün Özlüce'de bir araya gelerek transfere son noktayı koyması bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz