Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor'da Gökhan krizi

Bursaspor'da teknik dirketör Ertuğrul Sağlam'ın yeni sezon için kadrosunda düşünmediği Gökhan Güleç'in gönderilmesi adeta yılan hikayesine dönüştü.

DHA
SON GÜNCELLEME

Yöneticilerle masaya oturan Gökhan Güleç, geçtiğimiz sezondan kalan maç başı primleri ve alacakları toplamı yaklaşık 750 bin TL'yi vermeleri halinde kendisine Temmuz ayında verilen teminat senedini teslim edeceğini belirtti. Bunun üzerine yönetim geçtiğimiz sezonun alacaklarını vermeden Gökhan'ın teminat senedini vermesini, bundan sonra kendisine bonservisini vereceklerini söyledi. Golcü futbolcunun geçtiğimiz sezonki alacakları ödenmediği için bonservis yönetimde, teminat senedi ise genç futbolcuda kaldı. Ligin ilk haftası geride kalırken Güleç'in durumu ise askıda kaldı.

"HAKKIMIZI İSTİYORUZ"

Gökhan Güleç'in menajeri Varol Bülbül konuyla ilgili, "Geçtiğimiz sezondan alacağımız belirli meblağ var. Bu sezon için Temmuz ayında senet aldık. Bursaspor bize, 'Ertuğrul Sağlam'ın tasarrufu, Gökhan'la yollarımızı ayırıyoruz' dedi. Olabilir. Ertuğrul Sağlam bu şekilde istemiş olabilir. Bursaspor bize diyor ki, 'Temmuz ayında yaptığımız senedi verin, biz de bonservisi verelim.' Peki geçen yıl futbolcunun hakkı olan para ne olacak?" dedi.

Geçtiğimiz sezonun alacaklarının ödenmesi durumunda senedi vereceklerini belirten menajer Varol Bülbül, "Biz de başımızın çaresine bakalım. Kasımpaşa ile görüşmemiz var. Onlar da haber bekliyor. Gökhan'ın geçtiğimiz sezon yaptığı iş bellidir. 5 golü var. Eğer Bursaspor'un bu şekilde bir tasarrufu varsa biz de hakkımız olanı istiyoruz. Biz Bursasporluyuz. Burası büyük bir camia" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz