« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor'da 3 puan sevinci

Turkcell Süper Lig'de sezona ilk 5 hedefiyle giren Bursaspor, ilk maçında Kasımpaşa'ya karşı aldığı galibiyetin sevincini yaşıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ferruh Nayman yaptığı açıklamada, sezonun ilk maçlarının tamamlandığını ve takımların hazır olmadığının görüldüğünü söyledi.

Takımlar kadar hakemlerin de henüz hazır olmadığını ifade eden Nayman, “Hakemler de eksikti. Henüz sezonun başı ve ilk maç olduğu için normaldi” dedi.
Sezona iyi başladıklarını dile getiren Nayman, şunları kaydetti: “Hedeflerimiz doğrultusunda bu maçı kazanmamız gerekiyordu. İlk golü kalemizde görünce biraz heyecan yaşadık, gerildik, ama hemen atlattık ve ardı ardına attığımız gollerle sahadan galip ayrıldık. Daha farklı olabilirdi. Kale önünde kaçırdığımız 2 net pozisyon vardı. Önümüzdeki hafta Eskişehir'e gideceğiz. Eskişehir'den de 3 puanla dönersek her şey rayına oturmuş olacak.”

Nayman, Kasımpaşa maçında orta sahada biraz sıkıntı yaşandığını belirterek, “Arjantin'den kaynaklanan gecikme oldu. Battala işi çözülürse orta saha sorunu da çözülmüş olacak. Daha iyi olacağız. Bizi mutlu eden yeni oyuncuların kısa sürede takıma adapte olmaları” diye konuştu.

Takımın bir iki hafta içinde daha iyi futbol ortaya koyacağını ifade edin Nayman, Bursa taraftarına söz verdikleri “ilk 5'e girmek” için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.