« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor'da 3 imza

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Deniz, Mustafa ve Sinan'la yeniden anlaşmaya varıldı

LİGDE kötü bir sezon geçiren ve kümede kalmayı son anda başaran Bursaspor'da yönetim önümüzdeki sezon için şimdiden kolları sıvadı. Öncelikle iç transfere el atan yönetim, Ömer ve Ender'den sonra dün de Deniz, Mustafa ve Sinan'la birer yıllık sözleşme imzaladı. Bu üç oyuncuya verilen transfer ücreti açıklanmadı. Murat Sözkesen ve Tayfun'la yeniden anlaşan yeşil beyazlı yönetimin, iki oyuncuyla önümüzdeki günlerde sözleşme yapacağı açıklandı. Varasenoviç'le anlaşma zemini arayan yönetim, bu oyuncunun 800 bin mark istemesi üzerine ne yapacağını şaşırdı. İç transferde tavanı 135 milyar tutan yöneticiler, Boşnak oyuncunun menajeri Karaliç'le kongre sonrası tekrar masaya oturacak.

Bursaspor'da kongre heyecanı

BURSASPOR'un Olağan Genel Kurulu, bugün saat 15.00'te Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak Kongrede, yönetime yeniden aday olan Büyükşehir Belediye Başkanı Erdoğan Bilenser'in yönetim listesini 20 kişiye çıkardığı bildirildi. Bilenser'in listesine Olgun Zorlu, Tacettin Yazıcı, Muharrem Yılmaz, Haluk Oyal ve Mesut Moral'i de aldığı öğrenildi.

Werner Lorant'tan yanıt bekleniyor

BURSASPOR Yönetimi, prensip anlaşmasına vardığı Alman teknik direktör Werner Lorant'tan yanıt bekliyor. Kulübü 1860 Münih'in yöneticilerini ve eşini ikna etmek için ülkesine dönen Lorant'la Almanya'da bulunan teknik asbaşkan Orhan Sözselek bir görüşme yaptı. Lorant'ın kulübü ile sorununu çözmeye çalıştığını belirten Özselek, ‘‘Kongreye yeni antrenörümüzle gelmek istiyoruz’’ dedi. Öteyandan yönetim, 400 bin marklık çekinin karşılıksız çıkması üzerine kulübe ihtar gönderen Yılmaz Vural'la ipleri tamamen kopardı.


Bunları da Beğenebilirsiniz