« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor yönetiminde kriz

Bursaspor'da futbol şubesi sorumluluğu görevinden alınan Mesut Mestan, “Ben Bursaspor menfaatleri için çalışıyorum. Unvan, yetki ve koltuk benim için önemli değil” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mestan, Bursaspor'un camia olarak sadece şampiyonluğa kilitlenmesi gerektiğini, bunun dışında yaşanan olayların çok da önemli olmadığını söyledi.

“Benim için aslolan Bursaspor'un ligi nerede bitireceği” diyen Mestan, şöyle konuştu:
“Biz, Bursaspor'a hizmet için geldik. Ben 10 yıldır büyük bir gururla Bursaspor'a hizmet etme gayreti içindeyim. Bursaspor'un menfaatleri için çalışıyorum. Unvan, yetki ve koltuk benim için önemli değil. Her türlü platformda, hangi görev verilirse en iyisini yapmaya devam edeceğim.”

BUCASPOR MAÇI

Bursaspor'un haftasonu Bucaspor ile deplasmanda yapacağı maça da değinen Mestan, galibiyetten başka sonuç düşünmediklerini belirtti.

Mestan, teknik heyet ve futbolculara güvendiklerini vurgulayarak, “Bizi bu teknik heyet ve bu futbolcular şampiyon yaptı. Bir yenilgiyle, kaybedilen birkaç puanla demoralize olmamalıyız. Kadromuz bu sorunu aşabilecek kalitede ve güçte. Bucaspor deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz