« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor yıldızları kaptırdı

Bursaspor Yardımcı Antrenörü Mehmet Kulaksızoğlu, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın, yönetime 4 oyuncunun ismini verdiğini belirterek, "Jaba'yı Trabzonspor, Orkun'u G.Saray aldı. Beşiktaş'ın transfer ettiği Rüştü de listemizde vardı" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mehmet Kulaksızoğlu, Kocaeli Kartepe'de düzenlenen kampa hareket öncesi düzenlediği basın toplantısında, Bülent Korkmaz'ın, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Jupp Derwall'in cenazesi için Galatasaray kafilesiyle birlikte Almanya'ya gittiğini, açıklamayı bu nedenle kendisinin yaptığını söyledi.

Kartepe'ye 26 kişilik bir kadroyla gittiklerini belirten Kulaksızoğlu, kampta bir firma tarafından organize edilen turnuvaya katılacaklarını ve 4 hazırlık maçı oynayacaklarını belirtti.

Kulaksızoğlu, 4 Ağustos tarihinde sezon açılışı yapacaklarını ve Bursa'da bir turnuva düzenlemeyi planladıklarını belirterek, “Hazırlık döneminde kulübe gelir kazandıracak bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz. Bu konudaki düşüncemizi yönetime ilettik. Eğer kabul görürse turnuva düzenlenecek” diye konuştu.

Transferde ince eleyip sık dokuduklarını dile getiren Kulaksızoğlu, şöyle devam etti:
“En iyisini almak için uğraşıyoruz. Bülent Korkmaz, yönetime 4 oyuncunun ismini vermişti. Jaba'yı Trabzonspor, kaleci Orkun'u da Galatasaray aldı. Beşiktaş'ın aldığı eski Fenerbahçeli kaleci Rüştü de listemizde vardı. Transferde geç kalmış değiliz. Gelecek oyuncu Bursaspor'un büyüklüğünü kabul etmeli. Seçici davranıyoruz. En iyi oyuncular alınacak.”

TARAFTARIN TEPKİSİ

Kulaksızoğlu, Bursasporlu taraftarların kendisine olan tepkisiyle ilgili olarak ise şunları söyledi:
“Benim, Bursaspor camiası, taraftarı ve halkıyla hiçbir sorunum yok. Akçaabat Sebatspor'da görev yaparken Bursa'daki bir maçta otobüse taş atılmış ve bir oyuncumuz yaralanmıştı. Ben de oyuncumuz hastaneden gelmeden sahaya çıkmayacağımızı söylemiştim. O gün orada çalışıyordum, şimdi ise Bursa'da. Nerede çalışırsak orasını savunuruz. Biz işçiyiz. Kimsenin şüphesi olmasın, hizmetimiz Bursaspor için olacaktır.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler