« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor-Twente maçı bilet fiyatları

Bursaspor'un 23 Ağustos Perşembe günü Hollanda'nın Twente takımıyla oynayacağı UEFA Avrupa Ligi play-off turu maçının bilet fiyatları açıklandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüpten yapılan açıklamada, Bursa Atatürk Stadı'ndaki maçın biletlerinin 20 Ağustos Pazartesi günü satışa sunulacağı bildirildi.

Açıklanan bilet fiyatları şöyle:
VIP A-B Tribünü 1. sıra: 350 TL
VIP A-B Tribünü 2-6'ncı sıralar: 200 TL
VIP C Tribünü: 100 TL
Kapalı A-B-C Tribünü: 100 TL
Maraton Tribünü: 30 TL
Kapalı Kale Arkası Tribün: 20 TL
Açık Kale Arkası Tribün: 10 TL
Misafir Tribünü: 10 TL

KOMBİNE AÇIKLAMASI

Bursaspor'da geçen sezon kombine bilet sahibi olan ve yeni sezon için de kombine bilet alacak taraftarlar, Ziraat Türkiye Kupası'nın yanı sıra UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki Twente maçını yollanacak davetiye ile ücretsiz izleyebilecek.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Bursaspor'un son üç sezonda yaşadığı tarihi başarıların sürdürülebilir olmasında, tek tek bütün taraftarlarının çok önemli bir sorumluluğu ve rolü olduğu belirtildi.

Açıklamada kombine, bilet ya da ürün almak suretiyle kulübüne destekte bulunan taraftarlara teşekkür edilerek, şunlara yer verildi:
“Geride bıraktığımız sezon bitmeden duyurduğumuz gibi, 2011-2012 sezonu kombine sahiplerinin 2012-2013 sezonunda kombine almaları halinde Türkiye Kupası maçlarını ücretsiz izleyebileceklerini duyurmuştuk. Şimdi de yine 2011-2012 sezonunda kombine sahibi olan ve yeni sezon için de kombine alan taraftarlarımızın, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Twente ile 23 Ağustos Perşembe saat 20.30'da oynayacağımız kritik mücadeleyi, kendilerine ulaştıracağımız davetiye ile izleyeceklerini kamuoyuna duyururuz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz