« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor taraftarları isyan bayrağı çekti

Bursaspor'un’un SAGS (Seni Annem Gibi Sevdim) taraftar grubu üzerinde, "Herkes gider biz kalırız" yazılı pankartları yeşil beyazlı kulübün Özlüce Tesisleri girişine, Bursastore ana mağaza kapısına, Nilüfer ilçesi İzmir yolu üzerinde bulunan Özlüce üst geçidine ve şehir merkezindeki Setbaşı köprüsüne astı. Taraftarlar ardından internet sitelerinden yazılı açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Emre KOŞAK/BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME
"Bizler; doğduğumuz günden beri sokakta, babalarımızın omzunda, tribünde, okul sıralarında, çalıştığımız işyerlerinde Bursasporla büyüdük, yaşadık. Sizler; uzun süredir vazgeçmediğiniz yanlış yönetim şekliniz, yanlış transfer politikanız ve yanlış Bursaspor anlayışınız ile önceki akşam birkez daha sokaktaki çocuğu, fabrikadaki işçiyi, okuldaki öğrenciyi kısacası hiçbir menfaat gözetmeden, hayatından ödün veren, sizi hiçbir yerde yalnız bırakmayan Bursa halkını "yanıltmadınız" ve hayal kırıklığına uğrattınız.

Uzun lafın kısası; sevincin en büyüğünü yaşadığımız 16 mayıs 2010’da size tanınan en büyük krediyi tüm taraftarın farkında olduğunu bildiğiniz halde yanlış hareketleriniz, beceriksiz anlayışınız ve eksik hamlelerinizle tükettiniz.

Bu sebeple herkese tekrar hatırlatma gereği duyuyoruz; herkes gider biz kalırız."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler