« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor sezonu 'Sağlam' açıyor

Bursaspor'un başında 4'üncü yılına giren teknik direktör Ertuğrul Sağlam, geride bıraktığımız 3 sezonu galibiyetle açmayı başardı.

Mustafa Kemal MAKİNACI/BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte 3 sezon başlangıcı gerçekleştiren yeşil beyazlı takım, ligin ilk hafta maçlarını kendi seyircisinin önünde oynarken, bu karşılaşmaların hepsinden galibiyetle ayrılarak 3 puanla başlamayı başardı. 2009-10 sezonunda Kasımpaşa'yı konuk eden Bursaspor, rakibini 2-1 ile geçti. Ertesi sezon Konyaspor ile karşılaşan yeşil beyazlılar rakibini 1-0 ile geçerken geride bıraktığımız sezonun ilk hafta maçını Kayserispor ile oynayan Bursaspor, sarı kırmızılıları 3-0'la geçmeyi başardı.

4'ÜNCÜ SEZONDA DA 'K' HARFLİ TAKIMLA AÇILIŞ

Yeşil beyazlılar Ertuğrul Sağlam döneminde 3 sezonu 'K' harfiyle başlayan takımlarla (Kasımpaşa, Konyaspor, Kayserispor) açtı. Bu yıl da gelenek bozulmadı ve 4'üncü sezonda da Sağlam'lı Bursaspor sezonu 'K' harfiyle başlayan Kayserispor ile açacak. Bursaspor, Ertuğrul Sağlam ile sezon açılışlarında hiç kaybetmemesi ise dikkat çekiyor. Bursaspor, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde ise ilk kez lig açılışını deplasmanda yapacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler