Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor hırs küpü

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Bursaspor bugün yaptığı antrenmanla çalışmalara devam etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hırslı oldukları gözlenen futbolcuların bu hali teknik heyeti sevindirirken, genç oyuncuların da performansları göz doldurdu.

İBRAHİM YARIM BIRAKTI

Ertuğrul Sağlam nezaretinde sabah antrenmanına düz koşular ile başlayan Bursaspor, ardından yarı sahada pas pres çalışması, gruplar halinde koşular ve son bölümde ise çift kale maç yaptı. Oldukça hırslı oldukları gözlenen futbolcular sakatlık derecesinde mücadele ettiler. Bu mücadelenin birinde İbrahim aldığı darbe sonucu antrenmanı yarım bıraktı.

3 YABANCI GELDİ

Antalya'da gerçekleşen kamp çalışmalarının 3. gününü yeşil beyazlı ekip çift antrenman yaparak tamamladı. Yabancı oyuncular Ergiç, Stepanov ve Svensson'un da gelmesi ile 25 futbolcu antrenmanda yer aldı. 3 yabancı takımdan ayrı düz koşu yaptı. Güney Amerikalı oyuncuların ise yarın kampa katılması bekleniyor.

ALİ'DEN GENÇLERİ HİMAYESİNE ALDI

Genç oyuncular Bilal Şeflek ve Okan Deniz ile birlikte koşan tecrübeli oyuncu Ali Tandoğan basın mensuplarına dönerek, "Antrenmanda bana sert müdahale etmemeleri için gençleri yanıma aldımö diyerek espri yaptı. Koşunun ikinci turunda ise basın mensuplarının yanından geçerken, "Tama Ali ağabey, emredersin Ali ağabey, yapmayacağız Ali ağabeyö şeklinde genç oyuncuların bağırması gülüşmelere neden oldu.

İDDİASINA MAÇ

Antrenmanın son bölümünde çift kale maç yapan yeşil beyazlı ekip adeta lig maçı oynar gibiydi. Oldukça hırslı bir şekilde pozisyonlara giren futbolcular gol attıklarında ve yediklerinde lig maçında gibi sevinip üzüldüler. Yeşil takımın 5-1 kazandığı maçın ardından yaptıkları sevinç görülmeye değerdi. Öte yandan maçı kazanan yeşil takım iddiaya girdikleri için futbolcu başına 100 TL'yi de kazanmış oldu.

İLK MAÇ YARIN

Bursaspor ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya'da yarın ilk hazırlık maçını yapacak. Yeşil beyazlı ekip Hollanda ekiplerinden Heracles Almero takımı ile Wow Otel Sahası'nda karşılaşacak. Karşılaşma saat 18.00'de başlayacak.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz