Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'ndan rest! "Satılık oyuncu yok"

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, transferin yıldızları Ozan Tufan ve Şener olayına açıklık getirdi. Bölükbaşı,"Oyuncularımın değeri sonsuz, hiçbir futbolcumuzu satmayacağız" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursaspor Divan Kurulu'nda konuşan Recep Bölükbaşı, "Bende satılık futbolcu yok" derken, "Bursaspor futbolcu satmayacak. Ancak eğer değerini bulursa, rahmetli başkanımızın bir sözü var, -değerini bulursa ceketimi bile satarım- demişti. Ben de oyuncuların değerini bilemiyorum. Gönder heyecanlandırsın, camiamızı memnun etsin ki, bir şey söyleyeyim" dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşından rest Satılık oyuncu yok

Çok sabırsız bir millet olduğumuzu kaydeden Bölükbaşı, "Yıldız futbolcular ne oldu diye soruyorlar. Şimdiye kadar fakirlik edebiyatı yapmadık. Biz Bursaspor'uz. Stadın KDV'si bile Bursaspor'un borcunu öder. Yıldızlar alabiliriz. Küçülerek bir yere varamazsınız. Şu ana kadar her şey çok güzel oldu. Şu anda söylüyorum. Benim Bursaspor'daki futbolcularımın değeri şu anda sonsuz. Hiç bir futbolcumu satmıyorum" ifadelerini kullandı.

Bölükbaşı futbolculara gelen teklifleri de kamuoyuna açıkladı. Bursaspor başkanı Şener ve Ozan Tufan için 8.5 milyon Euro ile 3 futbolcu teklif edildiğini duyurdu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler