« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor altınları tanıtıldı

Bursaspor, 2010-2011 sezonunda projelerine bir yenisini daha ekleyerek İstanbul Altın Rafinerisiyle önemli bir projeye imza attı.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

İstanbul Altın Rafinerisiyle yapılan ortak çalışma ile yapılan Bursaspor Altınları satış öncesi düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

0,5-1-2,5-5-10 gramlık özel şampiyonluk çalışmalarının yanı sıra çeyrek, yarım, tam altınlardan oluşan bu projenin tanıtımı ve proje kapsamı Özlüce Tesisleri' nde yapılan bir basın toplantısıyla tanıtıldı. Toplantıya Bursaspor yöneticileri İlhan Uslu, Selçuk Eren, Recep Bölükbaşı, Mesut Mestan, Hasan Saltan, Öztürk Yazıcı, Necmettin Kocaman, futbolcular Ömer Erdoğan, Vederson, Sercan ile İstanbul Altın Rafinerisi adına Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Aksu katıldı.

"HEM KENDİLERİ HEM DE TAKIMLARI KAZANACAK"

Yönetici İlhan Uslu, Bursaspor' a kalıcı gelir getirmek amaçlı yapılan bir projeyi daha tanıtmaktan mutlu olduklarını, Bursaspor'a ekstra hiçbir yükü olmayan çalışma gerçekleştiğini, Bursaspor taraftarlarının artık kendi takımının altınını alarak hem kendisinin kazanacağını hem takımına kazandıracağını söyledi. Uslu, taraftarların desteğiyle uzun yıllar bu projeyi uyumlu bir işbirliği içinde İstanbul Altın Rafinerisiyle birlikte devam ettirmek istediklerini sözlerine ekleyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

"ÖZEL HEDİYE OLACAK"

İstanbul Altın Rafinerisi Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Aksu, İstanbul takımları dışında ilk kez bir Anadolu takımında gerçekleştirilen bu projeyi bir Bursalı olarak Bursaspor'da da gerçekleştirmekten çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getirerek ister yatırım olarak değerlendirilebilecek, ister anı olarak saklanabilecek gramlık özel şampiyonluk koleksiyonlarıyla birlikte çeyrek, yarım, tam altınların Bursaspor taraftarlarına en özel hediye olacağını belirtti.

YENİ ÜRÜNLER YAKINDA

Bursaspor altınlarının, seçkin kuyumcularda, Bursastorelarda ve internet üzerinden satılacağını belirten Aksu, "Bursaspor yılın en değerli transferini gram altına yaptı diyebiliriz. Yıl sonunda her iki tarafı da tatmin edici gelir elde edeceğimizi düşünüyoruz. Yıldız bir futbolcuyu takıma katacak kadar gelir elde edeceğiz inşallah. İstanbul'da Fenerbahçe ve Beşiktaş ile çalışıyoruz ama Bursaspor için yapılan ürünler onlardan çok farklı ve daha güzel olacağını kesin olarak söyleyebilirim. Daha göz alıcı olacak. Yakın zamanda daha farklı çalışmalarla da yeni ürünler piyasaya sunacağız" dedi.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz