« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursaspor: 2 Manisaspor: 2

Bursaspor ile Manisaspor arasında oynanan hazırlık maçı 2-2 eşitlikle sona erdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sezon açılışı nedeniyle Bursa Atatürk Stadı'nda oynanan karşılaşmaya Bursaspor, Ivankov, Tuna, Ömer Erdoğan, Ali, Mustafa, Volkan, Ramazan, Bekir Ozan, Ozan İpek, Sercan, Turgay, konuk Manisaspor ise İlker Avcıbay, Eren, Tufan, Dicxon, Nizamettin, Kalabane, Mehmet, Simpson, Ergin, Güven ve Isaac'dan oluşan ilk 11 ile çıktı.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kaleci Yavuz, Shin, Veli, Ergiç, Halil, Tadeu, Kemal ve Yenal'a ikinci yarıda şans verdi.

Manisaspor da ise Kemal, Reinaldo, Dilaver, Yiğit Gökoğlan, Ferhat, Yiğit İncedemir, Fatih, Burak ve Hüseyin teknik direktör Mesut Bakkal tarafından ikinci 45 dakikada sahaya sürüldü.

Bursa bölgesinden Sinan Cem İyihuylu, Oğuz Akar ve Can Ural hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın ilk yarısı Turgay'ın 7. dakikada attığı golle 1-0 Bursaspor'un lehine sona erdi.

İkinci yarıda Manisaspor, 69. dakikada Dixon ile skorda dengeyi sağladı, 90. dakikada da Reinaldo ile 2-1 öne geçti. Bursaspor, uzatma dakikalarında Tadeu'nun penaltı golüyle durumu 2-2 yaptı ve maç bu skorla tamamlandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz