GeriFutbol Bursa'nın gözü Pearce'de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bursa'nın gözü Pearce'de

Bursa'nın gözü Pearce'de
refid:15134821 ilişkili resim dosyası

Şampiyon Bursaspor, geçen yıl da kadrosuna katmak istediği ABD'li savunma oyuncusu Heath Pearce için yeniden girişimlere başladı.

Başkan İbrahim Yazıcı'nın Marmaris'te bulunan oteline gelen Pearce ve menajerlerinin teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve Yazıcı ile pazarlığa oturdukları öğrenildi.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda kadroya takviyeler yapacak olan Bursaspor, listesinde bulunan futbolcularla görüşmelerini hızlandırdı. İlk olarak Vederson ve Arjantinli İnsua ile sözleşme imzalayan Bursaspor, geçtiğimiz sezon başında kadrosuna katmak istediği tecrübeli savunma oyuncusu Pearce için yeniden harekete geçti.

Geçtiğimiz yıl transferin son gününde elektronik sistemde meydana gelen arıza nedeniyle FIFA'ya bildirilemeyen Pearce ile Bursaspor yeniden görüşmelere başladı. Bursaspor Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Marmaris'te bulunan oteline geldiği öğrenilen A.B.D'li milli futbolcu Pearce ve menajerlerinin, tatil için Marmaris'te bulunan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Yazıcı ile otelde masaya oturduğu, pazarlıkların ise sürdüğü öğrenildi.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ OTELDE SÜRECEK

Öte yandan 8 Temmuz'da başlayacak olan yurtdışı kampı öncesi kadroya yapılacak takviyeleri tamamlamayı düşünen Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın, görüşülen diğer futbolcuları da Marmaris'te bulunan oteline davet ettiği, kapalı kapılar ardında gizlilik politikasıyla sürdürülen transfer işleminin buradan yürütüleceği öğrenildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle