« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa'nın aklı Galatasaray'da

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Koç, Galatasaray ile cuma günü yapacakları maçı kazanıp, Bursa'ya iki bayramı bir arada yaşatmak istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Koç yaptığı açıklamada, iki haftalık duraklamanın ardından, Gaziantepspor galibiyetiyle yeniden toparlandıklarını, cuma günkü maçta galibiyet serisini sürdürmek için mücadele edeceklerini vurguladı.

Galatasaray'ın çok güçlü bir takım olduğunu, ancak son haftalarda iyi futbol oynayamadığını dile getiren Koç, "Biz ise disiplinli ve iyi oynuyoruz. Galatasaray'ı da yenip Bursa şehrine iki bayramı bir arada yaşatmak istiyoruz" dedi.

Koç, 1-0 kazandıkları Gaziantepspor maçında galibiyetten çok, ev sahibi takım yönetici ve taraftarlarının gösterdiği misafirperverliğe sevindiklerini bildirdi.

Gaziantep'te gerek kendilerinin gerekse yeşil-beyazlı taraftarların çok iyi ağırlandığını ifade eden Koç, "Tek kelimeyle muhteşem bir deplasmandı. Gaziantep halkı ve Gaziantepsporlu yöneticiler Anadolu misafirperverliğinin en güzel örneğini sergiledi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Umarım bu tür davranışlar tüm kulüplere ve tüm maçlara yansır" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz