« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursalılar rekora hazırlanıyor

Bursaspor'un ligin son haftasında kendi sahasında oynayacağı Beşiktaş maçı öncesi taraftarlar rekor denemesi için girişim başlattı. Yeşil beyazlı taraftarlar 10 bin meşaleyi aynı anda yakarak rekor kırmak istiyor.

BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Şampiyonluk şansını son haftaya bırakan Bursaspor'un yakaladığı tarihi başarı için kutlama hazırlıkları başladı. Yeşil beyazlı taraftarlar pazar günü oynanacak Beşiktaş maçı öncesinde rekor denemesi için girişim başlattı. Taraftarlar, Bursa Valiliği ve Bursa Emniyet Müdürlüğü'nden gerekli izinlerin çıkması halinde Bursa Atatürk Stadı'nda 10 bin meşaleyi aynı anda yakacak.

600 METREKARELİK DEVA PANKART

Bir yandan rekor denemesi için Bursa Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü'nden izin için temaslara geçen taraftarlar, diğer yandan da tribünlere asılacak pankartların çalışmasını sürdürüyorlar. Yeşil beyaz renklere gönül verenler, Beşiktaş maçı için maraton tribününe asılacak 600 metrekarelik dev pankart hazırlıyor. Taraftarlar pankartın içeriğini ise gizli tutuyor.

GURBETÇİ AKINI

Bu arada, Beşiktaş maçı için yurt dışında yaşayan Bursasporlu taraftarlar da organizasyon düzenledi. Gurbetçi taraftarlar pazar günü oynanacak son maçta takımlarını yalnız bırakmamak için yaşadığı ülkelerden yola çıkmaya başladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz