Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursalılar eğlenceye doymuyor

Emre KOŞAK / BURSA, (DHA)
SON GÜNCELLEME
BURSASPOR’da şampiyonluk kutlamaları her gece farklı bir mekanda kutlanıyor. Yeşil beyazlı yönetim ve oyuncular önceki gün şarkıcı Hale Caneroğlu’nun sahneye çıktığı ‘Hayal Kahvesi’ adlı mekanında bir araya gelip doyasıya eğlendi.

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen yöneticiler, şampiyonluk sevincini bir kez daha yaşadı. Hale Caneroğlu’nun Bursaspor forması ile sahneye çıktığı geceye Başkan İbrahim Yazıcı, İkinci Başkan Haluk Özkıyıcı, Mali Asbaşkan Mustafa Yedikardeş ve yurt dışında olan Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan katılmadı.

Timsahlı pasta sürprizi

İstanbul’da oturduğunu ve evinin Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yakın olduğunu söyleyen Hale Caneroğlu esprili bir dille, “Evim Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü çok yakından görüyor. Gelirken tekrar baktım bayrağınız orada dalgalanıyor. Hepimiz için mutluluk verici bir olay” dedi.

Şampiyonluk Kadıköy’de geldi

BURSASPOR’un başarılı futbolcularından Bekir Ozan Has, “2-0 geriye düşüp 3-2 kazandığımız F.Bahçe maçı sonrasında şampiyon olacağımızı hissettik” dedi. Bekir Ozan, şampiyon bir takımın sporcusu olmaktan duyduğu gururu ifade ederek şunları söyledi:“2-0 geriye düşüp 3-2 kazandığımız F.Bahçe maçı sonrasında şampiyon olacağımızı hissettik. Bu sezon unutamadığım ve uzun yıllar hatırlayacağım bu maç, gücümüzü herkese olduğu gibi bize de gösterdi.”

Tugay’ı örnek alıyor

Tugay Kerimoğlu’nu kendine örnek aldığını da sözlerine ekleyen 25 yaşındaki oyuncu, Şampiyonlar Ligi için, “Burada oynamak, her futbolcunun hayalinde olan bir şeydir. Çıkacak tabloyu net olarak söyleyemesem de şunu söyleyebilirim, elimizden gelenin en iyisini yaparak, hem Bursasporlular’ı hem de Türk futbolunu en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz