« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa'dan Çanakkale'ye

Türkiye Aroma Bayanlar Voleybol 2. Ligi A Grubu ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, Bursa Nilüfer Belediyespor takımından Sonja Simanic'i transfer etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan, belediye meclis salonunda düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, Simanic'in daha önce Sırbistan ve Romanya takımlarında forma giydiğini, geçtiğimiz sezon ise Bursa Nilüfer Takımında oynadığını söyledi.

Güneşhan, 1 yıllık mukavele imzaladıkları Sırp oyuncu Simanic ile başarılı bir sezon geçirmek istediklerini belirterek, “Kulübümüzün bu yılki hedefi, Çanakkale'yi birinci ligde temsil etmektir. Geçtiğimiz sezon çok küçük bir farkla kaçırdığımız bu şansızımı, bu yıl kaybetmek istemiyoruz. İşimizi şansa bırakmadan, hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Takımlarının şu anda lider olduğunu anımsatan Güneşhan, şunları kaydetti:
“Biz takımıza güç katmak adına Sonya Simanic ile anlaştık. Sırbistan'lı yeni oyuncumuz 1983 doğumlu olup 1.82 metre boyundadır. Geçtiğimiz yıl birinci ligde Bursa Nilüfer Belediyespor takımında görev aldı. Çok başarılı bir isim. Yeni transferimizin takıma güç katacağına inanıyorum. Kendisine yeni takımında başarılar diliyorum.”
Güneşhan'ın konuşmasının ardından imzalar atıldı.

Törene kulüp yöneticileri ve teknik sorumlular katıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler