Gündem Haberleri

  Bursa'da taşlı sopalı kavga: 10 yaralı

  Hüseyin TÜCCAR/BURSA, (DHA) / AA
  21.08.2013 - 15:28 | Son Güncelleme:

  Bursa'da, iki araç kiralama şirketinin çalışanları arasında çıkan, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 10 kişi yaralandı.

  BURSA’da iki oto kiralama şirketi sahiplerinin park yeri tartışması kavgaya dönüştü. Birbirlerine sopa ve sandalyelerle saldıran iki grup arasında çıkan kavgada 11 kişi yaralandı. Polis olayları biber gazı kullanarak önleyebildi.

  TAŞLI SOPALI KAVGA / FOTO GALERİ

  Merkez Osmangazi ilçesi Çarşamba Mahallesi Darmstad Caddesi’nda yan yana bulunan Huzur ve Miraç adlı oto kiralama şirketlerinin sahipleri, bugün öğle saatlerinde araçlarının park yeri konusunda tartıştı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olaya, her iki işyerinin çalışanları da katıldı. Sopa ve sandalyelerin kullanıldığı kavgada, iki işyerinin camları kırıldı.

  Polisin ancak biber gazı kullanarak bastırdığı kavgada Huzur Rentecar’dan Ozan Taşdemir, Ahmet Taşdemir, Cemil Taşdemir, Abdurrahman Taşdemir, Ferit Türkoğlu, Nimet Türkoğlu; Miraç Oto Rentecar’dan ise Remzi Gedik, Mustafa Gedik, Yakup Şimşek, Ömer Şimşek, İsmail Şimşek yaralandılar. Yaralılar kavganın devam etmemesi için ambulanslarla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Muradiye Devlet Hastanesi, Çekirge Devlet Hastanesi ve Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanelerine kaldırılarak tedavi altına alındılar.

  Polis,yaralılardan Nimet Türkoğlu’nun üzerinde ruhsatsız 1 tabanca ve silaha ait 8 mermi ele geçirdi.

  Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı