Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa'da revizyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bu sezon elindeki kadrodan beklenilen performansı alamayan yeşil beyazlı yönetimin, lig bitiminde birçok futbolcusuna, ‘‘Ya kendine kulüp bul, ya da jübileni yap’’ diyeceği belirtildi.

Rasim Kara'dan doğan teknik direktör boşluğunu gidermek için çalışmalarını sürdüren Bursaspor yönetiminde Nejat Biyediç'in ismi tartışılıyor. Daha önce görevine son verilen Biyediç'e yönetim kurulu üyelerinin çoğunluğunun sıcak bakmadığı öğrenildi. Gelecek sezon kadroda büyük ölçüde revizyon yapmak isteyen Bursaspor yönetimi, taraftarların tepkisini çeken bazı futbolcuları gözden çıkardı. Kalan maçlarda performansları dikkate alınacak olan futbolculardan kimin satılıp, kimin kalacağı sezon bitmeden kararlaştırılacak.

Yurt dışında transfer görüşmeleri yapan Başkan Remzi Cinoğlu, üç büyüklerin peşinde koştuğu Baliç'in sezon sonunda, 'Bu kulübe borcumu ödedim, bana anlayış gösterin' diyeceğini hesaplayarak birinci sınıf bir golcü aramaya başladı. Yeşil beyazlı yönetimin bu arada özellikle savunmayı güçlendirmek istediği belirtildi.

Bursaspor'un yurt içinde de çok sayıda futbolcu için nabız yokladığı açıklandı. Öte yandan Altaylı İbrahim Buhari ve Bucalı İbrahim'in de yeşil beyazlı formayı giymek istediği öğrenildi.Bunları da Beğenebilirsiniz