Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa'da Leekens sesleri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Yılmaz Vural'ın resti sonrası yönetim harekete geçti

YeŞİl beyazlı kulüp, Belçikalı çalıştırıcının alternatifi olarak gündeme Alman Felix Magath'ı aldı. Bursaspor Yönetimi, teknik direktörün yanı sıra yabancı transferi için de düğmeye bastı.

YILMAZ Vural ile yolları ayıran Bursaspor yönetimi, Trabzonspor'un eski hocası, Belçika Milli Takım Teknik Direktörü Leekens ile dirsek temasına geçti. Yönetim Kurulu ile bazı tatsızlıklar yaşayan Yılmaz Vural'ın, ‘‘İstenmezsem 800 bin marklık tazminatımı almadan çeker giderim’’ açıklaması üzerine yönetimin, teknik direktör arayışı içine girdiği öğrenildi.

Yönetimin, Leekens'den görüşmek üzere olumlu yanıt aldığı belirtildi. Leekens ile anlaşma sağlanamazsa Bursaspor'un Alman Felix Magath'a teklif götüreceği açıklandı. Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Celal Sönmez, Orhan Gençoğlu, Orhan Özselek, Fikret Üstenci ve Antrenör Yardımcısı Adnan Örnek, Tunuslu Bouazizi ve Bargui'yi izlemek üzere bu ülkeye gitti.

Öte yandan yeşil beyazlı ekibin başarılı oyuncularından Murat ile Ünal'a Kocaelispor'un talip olduğu öğrenildi. Kocaelispor'un önümüzdeki hafta Bursaspor yönetimine teklif getireceği bildirildi. Bu arada Bursaspor Vanspor maçının hazırlıklarını bitirip maç saatini beklemeye başladı. Yeşil beyazlılar ligden düşen rakibi karşısına 3 puan için çıkacak


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler